Bize Ulaşın

+905355925725

Aliağa VIP Taşımacılık

Aliağa VIP Taşımacılık

Aliağa VIP Taşımacılık

 

Aliağa VIP Taşımacılık

 

Aliağa VIP taşımacılık firmaları içerisinde ön plana çıkan Fikret Önder Turizm, güvenli hizmeti konforla, yüksek kaliteyi uygun fiyatla bir araya getirir.

Yolcu, personel, öğrenci taşımacılığı gibi alanlarda modern araçları ve profesyonel şoför kadrosuyla faaliyet gösteren firmamız, VIP taşımacılığında da kalitesinden ödün vermez.

VIP Transfer Nedir?

VIP taşımacılığı; yolcuların ülke veya şehir dışına seyahat sırasında havalimanlarına veya otogarlara kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak için sunulan bir hizmettir. Bilhassa uzun mesafelerde âdeta hayat kurtarıcı rolü üstlenir.

VIP taşımacılığı sadece otogar ve havaalanı gibi noktalara ulaşım sağlamak için kullanılmaz. Bulunduğunuz herhangi bir yerden başka bir yere gitmek için VIP transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Öte yandan; eğitim, piknik, gezi ve organizasyon alanındaki ulaşım talepleri için de VIP taşımacılık hizmetinden faydalanılabilir. Nişan, kına, mezuniyet, düğün, tur organizasyonları, havaalanı karşılama ve buna benzer faaliyetler VIP taşımacılık hizmetinin kapsamına dâhildir.

Ofis konforunu iş hayatının dinamizmi ile bir araya getiren VIP taşımacılık hizmeti, iş seyahatlerinde de tercih sebebi olur.

Otel, tatil köyü, kamp, fuar, kongre, toplantı alanı veya farklı bir bölgeye zamanında ulaşım sağlamak için Aliağa VIP transfer hizmetinden yararlanmanız mümkündür. VIP protokol taşımacılığı alanında da faaliyet gösteren firmamız, Cast prodüksiyon taşımacılığında da çözüm noktasıdır.

Taksilere fazla para ödemek istemeyenler için ekonomik bir çözüm olan VIP taşımacılık hizmeti Aliağa bölgesinde firmamız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilir.

Bireysel ve kurumsal Aliağa VIP taşımacılık hizmetlerinin doğru adresi olan Fikret Önder Turizm, zengin bilgi birikimini yenilikçi teknolojilerle buluşturmuştur.

VIP Transfer Avantajları

 • Konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatır. Ne kadar eşyanız olduğu fark etmeksizin, yalnızca size tahsis edilen özel araçlarla rahat ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
 • Pahalı taksi ücretlerine katlanmanız gerekmez. Daha ekonomik bir çözüm olan VIP taşımacılık hizmeti size paradan tasarruf ettirir.
 • Yoğun trafiğin stresinden, uçak veya otobüs yolculuğunun meydana getireceği yorgunluktan uzak kalırsınız.
 • Gideceğiniz yere tam vaktinde ulaşır, zaman kaybı yaşamazsınız. Bir etkinliğe, davete, iş toplantısına katılacaksanız veya hava alanına yetişmeniz gerekiyorsa işinizi riske atmamak için VIP taşımacılık hizmetini tercih edebilirsiniz.
 • Firmaların zaman ve bütçe yönetimini kolaylaştırır. Onları araç satın alma, personele avans verme, bakım için masraf yapma, masraf formu ve taksi fişi doldurma gibi giderlerden kurtarır.
 • Aracınız önceden hazırlanır ve istediğiniz vakitte dilediğiniz noktaya gelir. Araç bulmakla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bildirdiğiniz adresten son model, konforlu bir araç ile alınır ve yol boyunca kendinizi özel hissedersiniz.
 • Hangi araçla yolculuk yapacağınıza siz karar verirsiniz. Geniş araç filomuzdan beğendiğiniz bir modeli seçebilirsiniz.
 • Ne kadar ücret ödeyeceğiniz önceden bellidir. Hiçbir şekilde ekstra ücret ödemezsiniz.

VIP Taşımacılık Süreci Hangi Aşamalardan Oluşur?

 • Öncelikle hangi tarihte nereden nereye gitmek istediğinizi bize bildirirsiniz.
 • En yeni araçlarla donatılan geniş kapsamlı filomuzdan size uygun modeli belirlersiniz.
 • Otobüs, midibüs, minivan ve otomobil gibi farklı tiplerde araç seçeneklerimizle size zengin çeşitlilik içerisinden seçim yapma imkânı tanırız.
 • Aracınız, talep ettiğiniz gün ve saatte verdiğiniz adrese gelerek sizi bulunduğunuz noktadan alır.
 • Daha sonra huzurlu bir yolculuk ile gideceğiniz adrese ulaştırılırsınız.
 • Personellerinizin veya misafirlerinizin hava alanında karşılanmasına ihtiyacınız varsa, bu noktada da yine VIP taşımacılığına uygun araçlarımızla size yardımcı oluruz.

Profesyonel Aliağa VIP Taşımacılık Hizmetleri

Taşımacılık sektörünün İzmir bölgesindeki referans ismi olan Fikret Önder Turizm; bunu, faaliyetlerine 1965 yılından beri aynı kalite ile devam etmesine borçludur.

İnsan taşımanın öncelikle güven, sorumluluk bilinci ve disiplin duygusu taşımayı gerektirdiğine inanan Fikret Önder Turizm, bütün hizmetlerine bu doğrultuda yön verir.

Dinamik, uzman ve deneyimli ekibiyle müşterilerinin çözüm ortağı olan firmamız; sizi, sevdiklerinizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaya hazırdır. Ulaşım sürecinizi en ince detaylarına kadar planlayıp yönetecek olan Fikret Önder Turizm, yolculuk keyfinizi en üst düzeye çıkarmayı hedefler.

VIP taşımacılık hizmetinin avantajlarından yararlanmak için bizi tercih edebilir, ekonomik fiyata maximum kalitede hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.