Bize Ulaşın

+905355925725

Aliağa Turizm Taşımacılığı

Aliağa Turizm Taşımacılığı

Aliağa Turizm Taşımacılığı

 

Aliağa Turizm Taşımacılığı

Aliağa turizm taşımacılığı firmaları arasında öne çıkan Fikret Önder Turizm, bu alanda nitelikli hizmetleriyle söz sahibidir.

Turizm sektörünü taşımacılık hizmetlerinden ayrı düşünmek mümkün değildir. Profesyonel ulaşım faaliyetlerinden biri olan turizm taşımacılığı, yerli ve yabancı turistlerin belli konumlardan alınarak varmaları gereken adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Turizm taşımacılık hizmeti; şirket etkinlikleri, okul gezileri, eğlence gezileri, şirket gezileri, dernek gezi ve etkinlikleri gibi faaliyetleri içine alır.

Gidiş ve geliş transferleri, kişilerin talep edilen turistik bölgelere götürülmesi veya bu bölgelerin kendilerine gezdirilmesi gibi hizmetler turizm taşımacılığı kapsamına dâhildir.

En Kaliteli Aliağa Turizm Yolcu Taşımacılığı

Alanındaki ilk tercihler arasında bulunan Fikret Önder Turizm Taşımacılık, bunu, her zaman bağlı kaldığı yüksek standartlarına borçludur. Firmamızın araçları ve personelleri gerekli yasal prosedürleri tam olarak karşıladığı için ne hukuki bakımdan, ne de güvenlik ve rahatlık açısından hiçbir sorun yaşamayacağınız garantidir.

Turizm taşımacılığı Aliağa ve çevresinde firmamız tarafından hassasiyetle gerçekleştirilir. İzmir’de turizm servis taşımacılığı için ilk başvurulan adres olarak firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutar.

Profesyonel Aliağa Turizm Taşımacılığı Hizmetleri

Tarihi, kültürel ve turistik mekânlara düzenlenen geziler, turlar, bireysel veya grup hâlindeki seyahat organizasyonları firmamızın deneyimli personelleri sayesinde titizlikle gerçekleştirilir.

Ören yeri gezileri, günübirlik turlar, paket turlar, trekking, yurt içi geziler, Cruise turları ve dahası firmamızın hizmet ağına dâhildir. Seçkin markaların son model, teknolojik araçlarını kullanan firmamız, isteğe bağlı olarak rehber ve yemek hizmeti de sunar.

Yol güzergâhı, araç kapasitesi ve yaşı gibi faktörler müşterilerimiz tarafından belirlenebilir. Her türlü geziye uygun araçlarımız bütün gereksinimlerinizi en üst düzeyde karşılar.

Aliağa turizm yolcu taşımacılığı alanında yeni nesil teknolojiye sahip araçlarıyla hizmet vren firmamız, yolculuklarda eğlenceyi, güvenliği ve konforu bir araya getirir.

Gereken sertifikalara ve yetkinlik düzeyine sahip olan kadromuz, turizm taşımacılık sektöründe zengin bilgi birikimi ve yılların deneyimiyle hareket eder. Bütün işlemler insan taşıma ve transfer mevzuatları doğrultusunda yerine getirilir.

Aliağa Turizm Taşımacılığı İçin Neden Biz?

 • Bütün araçlarımız takip sistemiyle sürekli takip altındadır. Araçlarımızın konumları ile ilgili geri bildirimde bulunulur. Kalkış-varış saatleri ve seyir hâlindeki hızları takip sistemi ile denetlenir.
 • Servisler belirli aralıklarla gezici ekip kontrolüne alınır. Böylelikle sürücülerin görevini tam olarak yerine getirip getirmediği kontrol edilir. Gezici ekip arabaları, turizm taşımacılığında hizmet veren araçları görev süresi boyunca takip eder. Yapılan her şeyin raporunu tutarak kayıt altına alır.
 • Farklı araç kategorilerimiz mevcut olup geniş filomuz tüm beklentilere yanıt verir. Uzun ve kısa mesafe seyahatler için; midibüs, otobüs ve minibüs gibi farklı boyutlarda araçlarla ihtiyaçlara yönelik hizmet sunulur.
 • Tüm araçlarımızda Kasko, Trafik, Mâlî Mesuliyet, Ferdi Koltuk Kaza sigortaları; kamera sistemleri, ilk yardım ekipmanları ve malzemeleri yer alır.
 • Personellerimiz ve şoförlerimiz alanında uzman, eğitimli ve tecrübelidir. Güler yüzlü, bölgeyi iyi tanıyan, trafik kurallarını ve ilkyardım konularını bilen ekibimiz, güveninizi ve huzurunuzu temin etmek için elinden geleni yapar.
 • Araçlarımız tam donanımlıdır.  Muayeneleri, periyodik bakımları ve sigortaları zamanında yapılmıştır.
 • Trafik seti ve yangın söndürme gibi mecburi teçhizatlar araçlarımız içerisinde kullanıma hazır durumdadır.
 • Tüm araçların dış ve iç temizliği günlük olarak gerçekleştirilir.
 • Öte yandan araçlarımızın yol ve hava şartlarına göre tüm teçhizatları eksiksiz olup ısıtma ve soğutma sistemleri başta olmak üzere tüm konfor unsurları tamamlanmıştır.
 • Sürücülerimiz ve araçlarımız 25384 sayılı, 25/02/2004 tarihli resmi gazetede yayımlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliğindeki şartlara hâizdir.
 • Şoförlerimizin her yıl ehliyet sicil kayıt kontrolleri gerçekleştirilir. Performans ölçümleri yapılarak verimlilikleri denetlenir. Araçlarımızın rutin kontrolleri de her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Personellerimizin Genel Özellikleri

Aile, şirket, turist veya arkadaş grupları için güvenli turizm taşımacılık hizmeti sunan firmamız, belirlenen güzergâhları doğru bir şekilde takip ederek yolcuları gidecekleri yere tam vaktinde ulaştırır.

Seyahat acenetelerine de turizm servis taşımacılığı hizmeti veren firmamız ayrıca çeşitli kurum ve kuruluşların turistik tur ihtiyaçlarını karşılar.

Planlama ve organizasyon yönetimi konularında profesyonel destek sağlayan firmamız, taahhüt ettiği hizmetleri rezervasyon şartlarına ve sözleşme hükümlerine uygun olarak yerine getirir.

Aliağa turizm yolcu taşımacılığı alanında transfer hizmetleriyle de öne çıkan firmamız, turistlerin otelden havaalanına veya havaalanından otele transferlerini sağlar.

Gerek kısa, gerekse uzun yolculuk ihtiyaçlarına cevap veren Fikret Önder Turizm, yolcu sayısı ve mesafe ne olursa olsun daima üstün kaliteyi ön planda tutar.