Bize Ulaşın

+905355925725

Aliağa Personel Taşımacılığı

Aliağa Personel Taşımacılığı

Aliağa Personel Taşımacılığı

 

Aliağa Personel Taşımacılığı

Aliağa personel taşımacılığı konusunda kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkan Fikret Önder Turizm, modern ve geniş araç filosu ile faaliyet gösterir.

Değişik ihtiyaçlara yönelik farklı boyut ve özelliklerde araçları bulunan firmamız, nitelikli hizmet anlayışını her alanda ortaya koyar.

Zamanın iş hayatında ne kadar değerli olduğu hepimizin malumudur. İşte Fikret Önder Turizm, ulaşımda geçireceğiniz vakti en aza indirmeyi, konforlu ve güvenli kılmayı amaçlar.

1965 yılından beri hizmet sunan firmamız, 57 yılı aşkın sektörel tecrübesini zengin bilgi birikimi ve çağımızın gelişmiş teknolojileriyle birleştirir.

Aliağa Personel Taşımacılık Hizmetleri Neleri İçerir?

Modern taşımacılık anlayışını benimseyen firmamız, iş dünyasına değer katmak ve geleceğinde pay sahibi olmak için çalışır. Zaman ve güzergâh planlama teknolojisiyle İzmir gibi büyük bir metropolde yaşanan trafik yoğunluğunu ve buna bağlı vakit kaybını en aza indirir.

Personelleri evinden alıp konforla ve güvenle iş yerlerine, gün bitimi de iş yerlerinden evine ulaştırır.

Bu kapsamda;

 • Farklı firmalar için her gün sabah ve akşam ulaşım operasyonları tam donanımlı araçlarla gerçekleştirilir.
 • Bu operasyonlar merkezden takip edilir. Anlık çözümler, ulaşım rotaları, olası problemler sorumlu yöneticilerimiz tarafından değerlendirilerek gerekli aksiyonlar alınır.
 • Şoförlerle daima iletişim hâlinde kalınır ve operasyon başarılı bir şekilde tamamlanıncaya kadar iletişim ve takibe devam edilir.
 • Gereken durumlarda müşterilere anlık bilgilendirmede bulunulur.
 • Araç takip sistemi sayesinde şirketler ve personeller, servislerin nerede olduğunu, varış süresini anlık olarak öğrenebilir.

Aliağa Personel Taşımacılığı İçin Neden Biz?

 • İnsan taşımanın büyük sorumluluk ve hassasiyet gerektirdiğini biliyor, her zaman bu bilinçle hareket ediyoruz.
 • Firmaların ulaşım alanındaki sorunlarını ortadan kaldırıyor, bu durumun çalışma saatlerine ve iş verimliliğine olumsuz yansımasını engelliyoruz. Böylece iş ve üretim kayıplarının önüne geçiyor, zamandan ve paradan tasarruf ettiriyoruz.
 • Temizliğe, hijyene ve araçlarımızın bakımına önem veriyor; bunları periyodik bir biçimde gerçekleştiriyoruz.
 • Şoför sağlığını da önemsiyor, belli zamanlarda düzenlediğimiz taramalarla bunu kontrol ediyoruz.
 • Araçlarımızın düzenli bakımlarını ve gerekiyorsa onarımlarını vaktinde yaptırıyoruz.
 • Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile yolcularımızı muhtemel kaza risklerine karşı güvence altına alıyoruz.
 • Tabii ki araçlarımızın hiçbirinde Trafik Sigortası ve Kasko gibi zorunlu sigortaları ihmâl etmiyoruz.
 • Özetle yolcularımızın kendilerini huzurlu ve emniyette hissetmeleri için gereken her şeyi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Profesyonel Aliağa Personel Taşımacılık Hizmeti

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, ayrıca pek çok özel şirkete hizmet veren firmamız, bu alanda büyük bir müşteri portföyüne sahiptir.

Güler yüzlü, deneyimli ve yetkin personelleriyle memnuniyeti üst düzeyde tutan firmamız; temiz, bakımlı, sigortalı araçlarıyla ihtiyacınız olan her anda yanınızdadır.

Mesai başlamadan işinize, mesai sonrasında evinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlayabilmek için faaliyet gösteren Fikret Önder Turizm, bunu yaparken uygun fiyat politikasını esas alır.

Farklı yolcu kapasitelerine göre esnek çözümler sunan firmamız, tüm beklentilere aynı kusursuzlukta yanıt verir.

Şoförlerimizin her biri Fikret Önder Turizm ailesinin seçkin bir ferdi olup firmamızın değerlerine bağlıdır. Uzun yolculukların dostluğa ve yol arkadaşlığına dönüştürdüğü yakınlığı profesyonel hizmet anlayışıyla tamamlayan şoförlerimiz, aldıkları eğitim gereği sektördeki tüm yeniliklerden haberdardır.

Teknolojiyi etkin kullanan personellerimiz kendini daima geliştirme hedefini taşır. Uzman ve tecrübeli kadromuz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermek için hazırdır.

Aliağa Personel Yolcu Taşımacılığı ile İşe Gitmek Artık Daha Keyifli!

Sıkıcı bir rutin olan işe gidip-gelme sürecini, yolcularımız için büyük bir keyif hâline getiriyoruz. Onları yoğun kalabalık ve trafik karmaşasından ve yeni bir güne başlamanın stresinden koruyoruz. Pazartesi sendromu, Cuma günü yorgunlukları ve benzeri olumsuz durumlar firmamızın eğlenceli ve konforlu personel yolcu taşımacılığı ile tarih oluyor!

Siz de bu ayrıcalığı deneyimlemek için Aliağa personel taşımacılığı kapsamında tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. İş dünyası için katma değer oluşturan Fikret Önder Turizm, firmanızın ve personellerinizin güvenilir çözüm ortağıdır.