Bize Ulaşın

+905355925725

Aliağa Öğrenci Taşımacılığı

Aliağa Öğrenci Taşımacılığı

Aliağa Öğrenci Taşımacılığı

 

Aliağa Öğrenci Taşımacılığı

 

Aliağa öğrenci taşımacılığı alanında ilk tercihlerden biri olan Fikret Önder Turizm Taşımacılık, tüm öğrencileri geleceğimizin teminatı olarak görür. Bu nedenle onların konforunu ve güvenliğini teminat altına almak için elinden geleni yapar.

Firmamız; gerekli belgelere ve yetkinliklere sahip personelleri, modern araçları ve profesyonel hizmet anlayışıyla faaliyet gösterir. Özetle Fikret Önder Turizm Taşımacılık, çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz yerdir.

Okul, kreş, anaokulu, üniversite ve dersane gibi geniş bir eğitim düzeyine ve yaş aralığına hitap eden firmamız; emniyetli, güler yüzlü, güvenli yolculuğu esas alır. Çocuklarımızın ulaşımını sağlarken üst seviyede sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız, mevzuat çerçevesinde yenilenmiş araç filosuyla faaliyet gösterir.

Sürücülerimiz gerek sürüş eğitimleri, gerekse pedagojik eğitimler ve davranış eğitimleri almış olup, öğrenci taşımacılığı için gereken tüm donanımlara sahiptir.

Ev-okul ve okul-ev arası ulaşıma yönelik hizmet sunan firmamız, insan odaklı yaklaşımını her alanda gösterir.

Geniş araç ağıyla okul gezileri ve diğer eğitim aktiviteleri için de tercih edilen firmamız, her öğrenciye ayrıcalıklı olduğunu hissettirir.

Birçok özel ve devlet okulunun tercihi olan Fikret Önder Turizm, çocuklarının emin ellerde olmasını isteyen ailelere hitap eder.

Öğrenci Taşımacılığında Doğru Adres: Fikret Önder Turizm

Değerli öğrencilerimizin aileleriyle ve eğitim kurumlarının yöneticileriyle koordineli olarak çalışıyor, yüksek standartlarda hizmet sunmayı ilk öncelik olarak görüyoruz. Turizm dâhil olmak üzere her alanda gelişimin ve değişimin öğrencileri iyi yetiştirmekle mümkün olduğunu biliyoruz.

Öğrencilerimizin ulaşım konusundaki sorunlarının çözüm noktası oluyor, bu şekilde onların eğitim ve öğrenim sürecine katkıda bulunuyoruz.

Sektörde Fikret Önder Turizm adıyla varlık göstermeye başladığımız günden beri en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor, bunu yaparken temel değerlerimize ve prensiplerimize bağlı kalıyoruz.

Öğrencilerin katetmesi gereken mesafeleri onlar için bir problem olmaktan çıkarıyor, yolculuklarını rahat ve keyifli bir hâle getiriyoruz.

Bu sırada zamanın öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu unutmuyor, bizi tercih eden herkesi ulaşması gereken yere daima tam vaktinde yetiştiriyoruz.

Araçlarımızda öğrenciler için eğlenceli bir ortam oluşturuyor, bununla birlikte servis kuralları ile düzeni sağlayarak herkesin birlik-beraberlik içinde hareket etmesine imkân tanıyoruz.

Aliağa öğrenci taşımacılığı firmaları içerisinde üstünlüğünü kanıtlayan bir turizm şirketi olarak, kaliteli hizmetlerimizle öğrencilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı İçin Neden Biz?

 • Tüm araçlarımız gelişmiş teknolojiye sahip, muayeneleri yapılmış, temiz, bakımlı ve sigortalıdır.
 • Şoförlerimiz alanında tecrübeli olup gereken evrak, rapor ve sertifikaları tamamlanmıştır.
 • Bütün araçlarımızda yolculuk boyunca öğrencilerimize her konuda yardım edecek deneyimli rehber personeller mevcuttur. Çeşitli testlerden ve sınavlardan geçirilen personellerimiz sürekli denetim altında tutulur. Hangi yaş grubuna nasıl hitap edilmesi gerektiğini bilen personellerimiz, öğrencilerin rahatını sağlamak için titizlikle çalışır.
 • Öğrencilerin güvenliğini temin etmek adına, yolculuk esnasında kurallara uyup uymadıkları kontrol edilir. Örneğin ayakta yolculuk yapmalarına izin verilmez. Yol boyu emniyet kemerinin takılı olması istenir.
 • Ayrıca araçlarımızda kamera sistemleri, anaokul öğrencileri için koltuk sensörleri yer alır. Öte yandan ilk yardım setleri ve çantaları, yangın sistemleri bulunur. Araçlarımız takip sistemleriyle devamlı takip edilir.
 • Öğrencilerimizin ebeveynleri ve ilgili eğitim kurumları saatlik bazda raporlarla bilgilendirilir.
 • Araca binerken ve araçtan inerken de personellerimiz öğrencilere yardımcı olur. Her öğrencimiz adresine güvenli bir şekilde ulaşana kadar personelimizin görevi bitmiş sayılmaz. Her zaman bu anlayışla hareket eden Fikret Önder Turizm ekibi, öğrenci taşımacılığının ne derece büyük bir sorumluluk gerektirdiğini bilir.
 • Velilerimizin ve okul idaresinin bize 7/24 ulaşması mümkündür. Sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını amaç edinen firmamız, iletişim konusunda aksaklığa mahâl vermez.

Öğrenci Taşımacılığı Personellerimizin Genel Özellikleri

 • Sürücülerimizin kullandıkları araca uygun ehliyeti vardır.
 • Hiçbir personelimizin adli sicil kaydı bulunmaz.
 • İkili ilişkilerde asla saygıdan taviz vermeyen personellerimiz, etkili iletişim kurma becerisine sahiptir.
 • İlk yardım eğitimi almış olan kadromuz tüm ilkyardım kurallarına hâkimdir.
 • Aynı zamanda tüm sürücülerimiz trafik kurallarına azami derecede riayet eder. Hız limitini aşmaktan ve buna benzer yanlış davranışlardan kaçınır.

En İyi Aliağa Öğrenci Taşımacılığı Şirketi

Fikret Önder Turizm Taşımacılık olarak biz, insan hayatının ne kadar değerli olduğu bilinciyle hareket ediyor; geleceğimiz olan yavrularımızı huzurlu bir şekilde okulundan evine, evinden okuluna ulaştırmayı gaye ediniyoruz.

Disiplin ve güvenlik kriterlerini göz önünde bulunduruyor; Aliağa öğrenci servisi taşımacılığı alanında huzurun ve konforun adresi oluyoruz.

Tüm güvenlik şartları yerine getirilmiş, tamamı yeni araçlarımızla hizmet sunuyoruz. Servislerimize koltuk sayısından daha fazla kişi almıyor, hiçbir öğrencimizin rahatından ödün vermiyoruz.

Dinamik kadromuzla özverili, titiz hizmet ilkemiz doğrultusunda faaliyet gösteriyor, öğrencilerimize karşı bütün sorumluluklarımızı özenle yerine getiriyoruz.

‘Önce insan’ diyerek çıktığımız bu yolda, öğrencilerimiz için yollara düşerken de aynı hassasiyeti taşıyoruz.

Değerlerimizin ve vatanımızın mirasçısı olan öğrencilerimizin en iyi hizmeti hak ettiğine inanıyor ve bu hizmeti sunmak için kalite standartlarımızı yüksek tutuyoruz.

Kısaca; öğrencilerimiz bizi geleceğe taşıyor, biz ise onları okuluna ve evine güvenle taşıyoruz!